Antalya Transfer Rezervasyon
REZERVASYON
5991 Görüntüleme

Antalyada faaliyet gösteren şirketimiz Akdeniz Transfer, havaalanı transfer hizmeti vermektedir.  Antalya Havalimanı başta olmak üzere Antalya ve çevresi için, bütün özel transfer ihtiyaçlarınızda hizmetinizdeyiz

Antalya^da sizi belirlediğiniz saatte istediğiniz yerden alıp, gitmek istediğiniz yere konforlu ve güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz. Hem de oldukça uygun fiyatlarla.

İş gezileri, özel seyahatler ya da havalimanı karşılama için servis sunmaktayız.

Sizin adınıza bir misafiriniz ya da aile üyenizin karşılanması ya da ulaşmak istediği noktaya transferini en yüksek konfor ve güvenlik anlayışı ile sunuyoruz. Sizin için çok geç bir saatte ya da uzak bir noktada. Önemli olan sizin talepleriniz, planımızı size göre yapıyoruz ve tüm transfer ihtiyaçlarınız için yüksek kalitede bir servis üretiyoruz.

Bunun yanı sıra tek kişi ya da çoklu gruplar. Filomuzda bulunan araçlarımızla dilediğiniz noktadan transferinizi gerçekleştirmek bizim görevimiz.

Yurtdışından gelecek olan iş misafirleriniz için artık havalimanına gitmenize gerek kalmadı. Akdeniz Transfer sizin adınıza dilediğiniz programa göre konuklarınızı karşılıyor ve konaklama adreslerine ya da talep ettiğiniz bir başka adrese transferlerini gerçekleştiriyor.

Antalya ziyaretiniz fuar içinse? Fuar takviminize ve fuar ekibinizin sayısına göre size özel bir transfer planı oluşturuyoruz. Her gün konakladığınız yerden sizi alıp fuar alanına tam zamanında ulaştırıyoruz ve akşamda konaklama alanınıza bırakıyoruz.

Fiyatlarımız oldukça makul fiyatlar ve personelimiz her zaman güler yüzlüdür. En çok önem verdiğimiz konu güven ve huzur içinde en yüksek konforla transferlerinizi gerçekleştirmek.

Araçlarımız yeni ve klimalıdır. Havaalanlarındaki arkadaşlarımız Sizleri Antalya’da havalimanı’nda karşıladıktan sonra, hemen Antalya’daki kalacağınız yere transfer ediyoruz. Transfer ücretinizi direkt olarak şöföre nakit yapabilirsiniz.BİLGİLENDİRME

izmir havaalanı transfer

bodrum havaalanı transfer

dalaman havaalanı transfer

antalya havaalanı transfer

ANTALYA
ETİKET BULUTU